Logo Ciepłowody ZS

Archiwum newsów, strona 28

„BRZECHWA I TUWIM DZIECIOM-DZIECI RODZICOM”

30.05.2016

Od paru lat pojawiają się informacje o spadku zainteresowania Polaków czytaniem książek. Aby temu zapobiec, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, podejmuje się różnorakie działania zachęcające dzieci do czytania książek.  Jedno z nich odbyło się w naszej szkole.

Każdego roku pod koniec maja w Szkole Podstawowej  organizowana jest impreza środowiskowa popularyzująca czytelnictwo wśród dzieci, podczas której osobistości życia publicznego oraz nauczyciele czytają dzieciom wybrane utwory z literatury dziecięcej.  W tym roku odbyła się ona 25 maja i przebiegała pod hasłem „Brzechwa i Tuwim dzieciom- dzieci rodzicom”. Ponieważ impreza przebiegała w przededniu Dnia Matki, głównymi gośćmi imprezy były mamy.

więcej

12 MAJA 2016 R. ODBYŁ SIĘ FINAŁ IV POWIATOWEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ GIMNAZJALISTÓW WE WSPÓŁPRACY Z PKO BANK POLSKI S.A. O.1 W ZĄBKOWICACH ŚL. ORAZ STAROSTWEM POWIATOWYM. NAGRODĄ GŁÓWNĄ BYŁ LAPTOP UFUNDOWANY PRZEZ BANK PKO.

17.03.2020

Najlepszy okazał się uczeń z  Gimnazjum Publicznego w Ziębicach Kacper Cyganek i powędrowała do niego nagroda główna.  II miejsce zajął uczeń z  Publicznego Gimnazjum w Henrykowie – Jakub Jendryka,  III miejsce wywalczył Tomasz Stawowy z Gimnazjum w Ciepłowodach.  

          Nagrodami za  II i III miejsce były tablety ufundowane przez Starostę Powiatu Ząbkowickiego oraz Księży: przez  ks. Marka Potochajło z Lądka Zdroju oraz ks. Antoniego Drwiłę z Dobrzenic.

                                                      GRATULUJEMY TOMKOWI !!!

więcej

UCZNIOWIE KLAS I W SZKOLE LEŚNEJ W BIELAWIE

04.05.2016

„Co piszczy w trawie?”- nad  tym pytaniem głowili się uczniowie klas I SP  , podczas swojej wizyty w Szkole Leśnej. Końcem kwietnia 30-osobowa grupa pod opieką swoich wychowawczyń Aliny Knapczyk i Agnieszki Zawadzkiej,  uczestniczyła w zajęciach terenowego ośrodka edukacyjnego w Bielawie, którego celem jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży oraz kształtowanie świadomości w zakresie poszanowania środowiska naturalnego.

więcej

„O PRZYRODĘ DBAMY – NIE NISZCZYMY, NIE ZAŚMIECAMY”.

17.03.2020

Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej po raz drugi wzięli udział w finale projektu ekologiczno-przyrodniczego „O przyrodę dbamy- nie niszczymy, nie śmiecimy…” . Tym razem punktem kulminacyjnym imprezy była prezentacja  doświadczeń i eksperymentów przyrodniczych. Dzieci przygotowując się do projektu działały według zasady, że  zdobywając wiedzę o świecie, sami stają się odkrywcami. Swoimi odkryciami chętnie podzieliły się ze swoimi koleżankami i kolegami

więcej

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.