Logo Ciepłowody ZS

Archiwum newsów, strona 24

BANK PKO BP PRZYJAZNY DZIECIOM!

17.03.2020

30 maja 2017r. uczniowie klasy III a z Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach razem ze swoim wychowawcą panią Zofią Stilger –Śliczną i opiekunem SKO Marzeną Pakuła byli na wycieczce w  Banku PKO BP Oddział w Ząbkowicach Śl. Wybór banku nie był przypadkowy, ponieważ właśnie tu prowadzony jest rachunek SKO naszej szkoły, a spora liczba uczniów z tej klasy posiada w nim swoje konta oszczędnościowe w ramach SKO. Naszym przewodnikiem po pomieszczeniach banku była sympatyczna  pani kierownik Beata Pieniążek, która w ciekawy sposób przybliżyła nam pochodzenie banku PKO, jego historię i jak funkcjonuje on w dzisiejszych czasach.

więcej

„W KRAINIE BAŚNI ANDERSENA” - W SZKOLE PODSTAWOWEJ

17.03.2020

Uczniowie klas I-III co roku pod koniec maja włączają się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Również w tym roku uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przystąpili w ramach  akcji  do projektu „W krainie  baśni Andersena”. Projekt miał na celu przybliżenie twórczości znakomitego duńskiego bajkopisarza. Baśnie takie jak: „Dziewczynka z zapałkami”, „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Świniopas”, „Brzydkie kaczątko”, „Dzikie łabędzie”, „Królowa Śniegu”, „Nowe szaty cesarza” i „Calineczka” znane były pokoleniom Polaków.

więcej

V POWIATOWA OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW

17.03.2020

V Powiatowa Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów w Ciepłowodach odbyła się w dniu 17 maja 2017 r. Wzięło w niej udział 18 uczestników z sześciu gimnazjów powiatu ząbkowickiego. Każdą szkołę reprezentowało trzech uczniów.

Nagrodą główną był laptop ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śl.  

Najlepsza okazała się uczennica z Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śl. Olga Zaborska i powędrowała do niej nagroda główna.  II miejsce zajęła uczennica z Publicznego Gimnazjum w Ziębicach  - Ewa Trębacz.  III miejsce wywalczył Witold Podraza z Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śl.  Nagrodami za  II i III miejsce były tablety ufundowane przez Starostę Powiatu Ząbkowickiego Pana Romana Festera oraz  Burmistrza Ząbkowic Śl. Pana Marcina Orzeszka.

Nasz uczeń Tomasz Stawowy zajął  IV miejsce , po dwóch dogrywkach o  II i III miejsce.

więcej

W CIEPŁOWODACH PROMUJEMY RODZINNE CZYTANIE!

17.03.2020

W Bibliotece Szkolnej Zespołu Szkół Samorządowych i Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciepłowodach od połowy listopada realizowany był projekt czytelniczy dla uczniów szkół podstawowych oraz ich rodzin pt. „Wielka liga czytelników” pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Głównym celem projektu było tworzenie mody na czytanie, kształtowanie nawyku czytania i zdobywania wiedzy, promowanie wartości rodzinnych, w tym wspólnego spędzania wolnego czasu dzieci i rodziców.

więcej

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.